Airmax Internet Opinie Żagań - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Żaganiu

Serdecznie zapraszamy klientów z Żagania do skorzystania z naszej oferty internetowej NeoConnect. Jest to najlepsza dostępna opcja na rynku, gdyż każdy klient może dopasować usługę do własnych potrzeb - między innymi decydując o długości trwania umowy oraz szybkości internetu (od 16 Mb do 300 Mb). NeoConnect to INTERNET BEZ LIMITU DANYCH. Możecie Państwo ściągać pliki w dowolnej ilości i bez obaw, że w pewnym momencie prędkość internetu zmaleje. Dodatkowe korzyści korzystania z opcji NeoConnect to darmowy hosting własnej strony WWW oraz stały adres IP. Tani Internet Żagań? Szybki Internet Żagań? Oferta NeoConnect to odpowiedź na powyższe pytania. Od dziś ciesz się internetem bez limitu danych!

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Żagań Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Łącze światłowodowe z firmy AirMAX w Żaganiu i okolicach – jednakowa prędkość o każdej porze dnia, bez względu na ilość podłączonych urządzeń

W miejscowości Żagań jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, który pozwala na korzystanie z rzeczywiście bezkonkurencyjnych prędkości, zbliżonych do parametrów kablowego światłowodu albo nawet wyższych. Przeczytać możemy o przesyłaniu danych z prędkością na poziomie minimum... 15 Gb!

Czołowym dostawcą tej rewolucyjnej technologii w miejscowości Żagań jest AirMAX – polski operator, który od ponad dekady dostarcza stacjonarny internet dla użytkowników domowych i biznesowych. Oprócz technologii tradycyjnego, kablowego łącza światłowodowego, podłączanego techniką napowietrzną lub techniką przepustów podziemnych, firma AirMAX oferuje bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do tradycyjnego łącza światłowodowego kablowego, AirFiber jest w zasadzie bezawaryjny. Wykluczenie kabli przekłada się na stuprocentową odporność łącza na czynniki zewnętrzne i zniszczenia mechaniczne oraz bezproblemowy montaż - dla każdego. Zainstalowanie usługi AirFiber nie wymaga zlecania przekopów, które narażają użytkowników na nierzadko ogromne koszty. Warto też pamiętać, że wiszące kable psują estetykę domu i ogrodu.

AirFiber to światłowód bez limitów danych, oferujący taką samą prędkość łącza o każdej porze dnia - bez względu na ilość podłączonych urządzeń, dostępny w klasycznej wersji na abonament oraz w odmianie przedpłaconej, czyli bez wiązania się z operatorem umową.

Głównym elementem światłowodu AirFiber jest nowatorski router AirMAX Internet Fiber, pozwalający na sprawne podłączenie do sieci wszystkich niezbędnych urządzeń elektronicznych.

Internet PrePaid Żagań - (internet bez umowy)

Internet bez umowy oferowany przez sieć AirMAX jest to oferta skierowana do klientów, którzy pragną korzystać z szybkiego internetu bez żadnych zobowiązań. Internet PrePaid Żagań daje możliwość okresowego dostępu do sieci bez podpisywania umowy. Uruchomienie usługi jest bardzo proste i polega na aktywacji dostępu do sieci poprzez podany numer telefonu. Do korzystania z usługi wymagana jest również aktywacja routera. W zależności od wpłaconej kwoty możecie Państwo cieszyć się nieograniczonym dostępem do internetu przez wybraną przez siebie ilość dni (szczegóły w tabelce poniżej). Wybierając usługę Internet PrePaid Żagań oszczędzasz pieniądze, gdyż płacisz tylko za czas, w którym rzeczywiście korzystasz z sieci.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Żagań - zasięg

Uwaga! AirMax Żagań oferuje możliwość korzystania z dowolnej usługi internetowj zupełnie za darmo przez cały miesiąc! Bez ŻADNYCH zobowiązań! Sprawdź, która opcja jest dla Ciebie najlepsza i zdecyduj się czy wolisz podpisać umowę, czy też wybrać dostęp z internetu bez żadnych zobowiązań (Internet Żagań PrePaid). AirMax Żagań oferuje rozwiązania dostosowane dla potrzeb profesjonalistów. Nasze łącza są szybkie, tanie, a co najważniejsze stabilne i bezpieczne. Przekonaj się o tym już dziś!

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Żagań, oraz następujące miejscowości:

Bożnów, Czyżówek, Dziećmiarowice, Gozdnica, Henryków, Iłowa, Kartowice, Konin Żagański, Leszno Dolne, Leszno Górne, Nowa Jabłona, Nowa Kopernia, Pasterzowice, Sieraków, Szprotawa, Zimna Brzeźnica, Żagań,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Poznaj opinie o internecie AirMAX i nie zapomnij wystawić własnej oceny!

Pełna satysfakcja użytkowników to nasza misja. Dlatego bezustannie zastanawiamy się, co zrobić, żeby czas spędzony z usługami AirMAX był przyjemnością – dla Ciebie i wszystkich domowników lub pracowników. Dostarczamy technologie łączności gwarantujące niezapomnianą rozrywkę. Bardzo dbamy o to, by obsługa była przyjazna, pomocna i skuteczna. Napawa nas dumą, że nasi klienci widzą i doceniają nasze wysiłki oraz polecają nasz internet znajomym. I mamy na to twarde dowody – opinie. Dla nas są one najbardziej wiarygodną formą feedbacku, najsilniejszą motywacją do ciągłego rozwoju oraz świetną reklamą. Warto pamiętać, że każda, zamieszczona ocena jest dla nas naprawdę ważna. Każda zostaje opublikowana na naszej stronie www, przekierowana do odpowiedniego działu i wykorzystana do dalszego podnoszenia jakości działania. za zaufanie, którym darzysz AirMAX Internet. Jeśli jeszcze nie wystawiłeś nam opinii, to możesz zrobić to przez poniższy formularz.

Telewizja w Internecie i najlepsze serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax zapewnia także dostęp do najlepszych rozwiązań multimedialnych, jak telewizja w Internecie – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.

Internet z TV zamówisz za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed zawarciem umowy obligatoryjnie poznać warunki wybranego dostawcy multimediów. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące ewentualnej promocji.

Internet z TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także maksymalna stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia prędkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości router z portem gigabitowym i szybszym.

Superszybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do łącza na smartfonie, otrzymujesz superszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na paru urządzeniach równocześnie. Nie musisz wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla domu oraz dla przedsiębiorstw. Dostęp jest możliwy w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Żagań. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

W trakcie ostatnich 10 lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla młodzieży i dorosłych czymś do tego stopnia zwykłym, że bardzo trudno w obecnych czasach chociażby wyobrazić sobie biznes oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z Internetem, możliwa jest bezproblemowa komunikacja z każdym zakątkiem globu, udostępnianie różnych plików czy też rozwijanie hobby. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Żagań. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od wykonanej infrastruktury sieciowej. Zazwyczaj osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają problem z dobraniem właściwego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka forma łączności może sprostać ich unikalnym potrzebom. Z tego powodu warto rozważyć naszą ofertę – Airmax Internet gwarantuje klientowi sprawny i efektywny dobór idealnie dopasowanej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem wskazanej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Żagań. Dodatkowo u nas masz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, wysokości abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych promocji u rozmaitych przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax zapewnia także dostęp do najlepszych rozwiązań multimedialnych, jak telewizja w Internecie – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Żagań. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo także TV internetową oraz telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - za darmo. Możesz zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują gratis publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują także darmowy multiroom, kanały HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów z zagranicą.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

AirMAX to sieć dla której najważniejsze jest zadowolenie klientów. Dzięki naszym łączom zawsze będziecie mieć Państwo kontakt z bliskimi oraz dostęp do ulubionych miejsc w sieci. Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli Państwo nieprzerwanie cieszyć się stabilnym i szybkim internetem. Nasi pracownicy dbają o wysoką jakość oferowanych usług oraz w razie problemów zapewniają profesjonalną pomoc.

Uruchom bez opłat SPEED TEST i odkryj prędkość domowego lub firmowego Internetu.

Potrzebujesz Internetu w mieszkaniu bądź w biurze? Denerwuje Cię przedłużające się wyczekiwanie na wczytanie strony? Zwykle nie możesz obejrzeć żadnego klipu? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i sprawdź, czy Twój ISP gwarantuje właściwą i co najważniejsze zgodną z postanowieniami umowy jakość downloadu i uploadu.

W aktualnej wersji masz ponadto możliwość włączenia SPEED TEST dla wskazanych komercyjnych VPN-ów na całej Ziemi.

Ponadto masz możliwość podzielenia się otrzymanymi wynikami ze innymi użytkownikami. Możesz także poznać statystyki wszystkich testów oraz pobrać plik z raportem ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem prostego raportu z danymi na temat usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.79/5.00 - ilość ocen: 3142

© 2023 Airmax.pl